Ödül Alan Öğrencilerimiz

Ödül Alan Öğrencilerimiz

Kanguru Matematik 2019 Ödül Alan Öğrenci Listesi (İLK 10'a giren öğrenciler) 

 

3. SINIFLAR: 

 

SIRA AD SOYAD
1 AHMET SELİM NUROĞLU
2 ÖMER ÇETİN
2 HİKMET EREN ŞAHİN
2 DENİZ ÖZEN
3 NUH BERAT DEMİR
3 Mustafa Said Keşli
4 Ege Miri Kanguru
4 MEMDUH YAĞIZ
4 Ahmet Eren KELLEGÖZ
5 Muhammed fatih börekci
5 BULUT EFE 
5 SELİM ENES ÜSTE
6 İHSAN BARIŞ ÇÜRÜKSULU
6 YİĞİT ÇETİNKAYA
6 ALP TÜRK
7 Neslihan Feyza YILMAZ
7 AHMED FARUK KAYHAN
8 Lina Gedik
8 MUHAMMED TAHA ÇEVİK
8 Elif Behiye Özcan 
8 BURAK YİĞİT KAPAĞAN
8 YAVUZ ŞEN
8 ÇAĞAN İĞAN
8 ÖMER KAAN TÜRELİ
9 ELANUR AKINCI
9 BEKİR EFE GÜÇLÜTÜRK
9 AHMET EREN AYTAŞ
9 DENİZ SAYAN
9 METEHAN TIRINKOĞLU
9 YUSUF BERA GÜL
10 KORAY AYDIN
10 ALİ EREN GÖKSEL
10 BÜŞRA ULUSOY 
10 Kerem AKSOY
10 ömer fahir ipek
10 ONUR ERGİN
10 UMUT PATAT
10 Kerem Altun

 

4. SINIFLAR

SIRA AD SOYAD
1 NAZ ATEŞ
2 Utku Kayra SARITAŞ
2 HANİFE SERRA GÖÇER
3 Deniz Demir
4 DENİZ ARDA İŞCİ
5 Onur Erdem ERSİNGÜN
6 ALİ GÖKTUĞ GÖK
6 BERKAY NURAY
7 Efe Mehmet KAYA
7 KAĞAN KARAKUVALIK
7 ALİ ATA KÜÇÜK
7 BATUHAN SUNAR
7 ZELİHA İZGİ SAMYÜREK
8 Yakup Keskin
8 Zeynep Karakoç
8 Ahmet Coşar
9 Eray ÇELİK
9 Kayra Aslan
9 NURİ DENİZ DURUCU
9 SELİN ALTIN
9 BORA YILMAZ
9 ZEYNEP BERRE ÇETİNKAYA
9 ERDOĞAN EDİS GÖZÜTOK
9 EREN KARAMAN
9 Semih ERDİN
9 BEDRETTİN BERA KOKULU
9 EMİRHAN ALTUN
10 Aras William TAYLOR
10 İREM AHSEN ÜNAL
10 ZEYNEP NAZ TAM
10 Furkan Kağan Özdemir 
10 ZEYNEP ÇATALBAŞ 
10 Sedef Okudan
10 BARIŞ EREN MÖREK
10 UĞUR ATUK
10 KÜRŞAT EFE AKDU
10 EROL EFE ALSOY
10 EGE YAYKIRAN
10 Mustafa Asrın SUCU
10 Alperen Çelik
10 YAĞIZ TANKUT
10 ZEYNEP FEYZA BÜLBÜL

 

5. SINIFLAR

SIRA AD SOYAD
1 Ahmet Emre GÜRDAL
2 MURAT ERDEM BERBEROĞLU
3 ASIM MERT YÜKSEL
3 YAVUZ EGE YETKİN
4 SOYKAN EGE ESEN
5 TARIK BERA TOMBAK
5 Demir Güçbilmez 
5 ONUR CAN TİRYAKİ
5 YUSUF SALİH ŞEN
6 MUHAMMED YUSUF ÇELİK
6 BERRA MELEK GÜVEN
7 ROZA DİCLE YİĞİT
8 Ahmet Özdemir
8 ALİ DOĞAN
9 MEHMET ERDOĞAN
9 ATA BERK ÖZKAN
9 Bengisu Ayyıldız
10 MUSTAFA TEKKOYUN
10 ABDULLAH METİN ARSLAN
10 UMUT OSMAN ÇAKIR

 

6. SINIFLAR

SIRA AD SOYAD
1 AHMET KERİM RÜZGAR
2 ÖYKÜ GÜMÜŞTAŞ
3 HAZAL ÖZCAN
4 SENA SU ORMANCI
4 SUKEYNA YILDIZ
4 AHMET BERA SEVİM
5 İSMAİL EMİR ÇAVDAR
5 YUSUF TAHA KEDERSİZ
6 HÜSEYİN FURKAN ŞAHİN
6 EYÜP EFE ŞİMŞEK
7 KEREM BERRU KOÇ
7 KORAY TUĞ
8 ÖMER BERBER
9 AHMET KAAN DAĞ
9 İrfan GÖÇER
9 EMRE AŞIKLAR
9 BEYZA OĞUZ
9 AHMET CEMAL USTA
10 Defne Demircioğlu
10 ZEYNEP BEYZA ALAGÖZ
10 METİN KASIM GÜRSOY
10 MUHAMMED KAAN TEMEL

 

7. SINIFLAR

SIRA AD SOYAD
1 Akif Kaya
2 ÖMER SAİD SEN
3 MEHMET SARAK
3 Ilgaz Altınören
3 ÖMER HASANOV
4 MAHİR ERBULAN
5 OKTAY ALAZKAYA
5 ARDA EREN KARTAL
5 MEHMET DURMAZ
6 SELMA NUR TOSUNOĞLU
6 EGE POYRAZ BODUR
7 ENES SEZER
8 ADİL ENES YILMAZ
8 YUSUF SİRAÇ KOCA
9 HALİME GÜL ÖZLÜK
10 MERT MENLİK

 

8. SINIFLAR

 

SIRA AD SOYAD
1 MEHMET CAN BAŞDEMİR
2 BARIŞ KOYUNCU
2 GÜLCE ECENAZ YILMAZ
2 Mert Tarım
3 SERDAR BOZDAĞ
3 SARP EREN HANGİŞİ
4 YAKUP EMRE ÇELEBİ
4 MAHMUT ALP ERDEM
4 Ozan Oruç
5 YUSUF EMİR COŞAR
6 YUSUF SİNA ACAR
7 FATMA ZEYNEP GENCER
8 ZEYNEP NUR FIRAT
8 Burak Buğra ÖNDER
8 ZEYNEP BERRA UNCU
8 BERKE CAN DAĞDELEN
9 Emirhan KARAÇAY
9 BURAK KARATAŞ
9 URAL DAĞISTAN
9 ARHAN ALP
9 YAĞIZHAN ETCİBAŞI
9 EMİRHAN KÜÇÜK
9 GÖKAY NURAY
9 EREN EHLİ
9 SENEM AYDOĞUŞ
10 ENFAL TUFAN
10 ARDA EGE ERDOĞAN
10 YUNUS EMRE ÖZTÜRK 

 

9. SINIFLAR

 

SIRA AD SOYAD
1 MERT UMUT
2 İBRAHİM FIRAT YOĞURTÇU
3 Yusuf ÜNAL
4 UFUK ŞENGÜLER
5 HÜSEYİN ARDA AKSOY
6 EMİRALP İLGEN
6 YAVUZ SELİM ELMACI
7 MÜMTAZ MERT DEMİR
8 Yavuz Selim Kaya
9 MUHAMMET TALHA BAŞIBÜYÜK
9 CEYLİN ÇALIŞKAN
9 ONUR UMUT ŞİMŞEK
9 YUSUF CEMAL KARATAŞ
10 BERAT YEŞİLYURT
10 DENİZ ÇATAKOĞLU
10 ÖZGÜR DENİZ AKYOL
10 AHMET HAMZA ÇAKMAK
10 ERTUĞRUL TAHA ŞEN
10 Eren Pasinlioğlu

 

10. SINIFLAR

 

SIRA AD SOYAD
1 Yusuf Kağan Çiçekdağ
2 YUSUF ONUR ÖKSÜZ
2 Rıdvan Kutay Sivri
2 Osman Gülen
3 HAYRETTİN EREN YAĞIZ
4 Tarık Ege Bilsel
5 MEHMET KOCA
5 FATİH BAL
5 Hüseyin Yıldız
5 SİMAY PALA
6 ÖYKÜ GENÇ
6 EREN DEMİRCİ
6 KEREM ADEM
6 BURAK KALAYCI
6 FEYZA SARI
7 ZEYNEP ASLI KASAP
8 ZEYNEP ÖZGÜR
9 ASLIHAN YILMAZ
9 BATUHAN SOLMAZ
9 BERKE BASRİ CAN
9 MUZAFFER ATA KINAY
9 BATUHAN TEBEROĞLU
9 Alperen Garip
10 Ülkü Nilgün BAŞ
10 Göktuğ Parmaksız
10 KERİM ÇAĞRI ŞEN
10 Faruk Yazıcı
10 YAREM AZRA ALKAN
10 MEHMET ÇAĞATAY COŞKUN
10 KEREM ALKAYA

 

11. SINIFLAR

SIRA AD SOYAD
1 TANER EFE GÜMÜŞ
2 Batuhan kuleci
3 DORUK ÜZGÜN
4 Ahmet Akdağ
4 KERİME NUR KAVADAR
4 BİLGE ELİZABETH İYE
5 ALPEREN AKSOY
5 ZEYNEP EYİYOL
6 MUTİ KARA
6 MUSTAFA ULVİ AYDIN
7 Batuhan Sarıyıldız
7 ÖZGÜR DENİZ DEMİR
8 ALPEREN TAŞDELEN
8 SERVET HAKAN ALTAY
8 MUSTAFA ULVİ AYDIN
9 CEYDA İREM IRWIN
9 ÖMERHAN TAÇYILDIZ
9 MELİH BERK YAZAR
9 EMİR İSLAM BAŞTÜRK
10 OSMAN SİNAN TAŞKIN
10 VOLKAN EREN ERDOĞAN
10 CEYDA İREM IRWIN
10 EMRE MELİH GÜVEN
10 MESUT MELİH AKPINAR
10 AHMET SELİM ÖZDEMİR

 

12. SINIFLAR

SIRA AD SOYAD
1 Ahmet Tarık Pıçak
1 MEHMET SAFA ÇİÇEK
2 Vahit Alp Hıdıroğlu
3 ATAKAN YALÇIN
4 ASUDE EBRAR KIZILOĞLU
5 ALPEREN ŞAHİN
6 CEREN YILDIZ
6 Volkan şen
6 ALİ AYGÜN YABAN
6 Emre ÇELİK
7 BİLGEHAN YILMAZ SANDIKÇI
7 ÖYKÜ OĞUZ
8 HALİL YERLİKAYA
8 MERT KAĞAN YILDIRIM
9 TOYGA ALACA
9 ENES EMRE DOĞAN
9 MEHMET SAFA ÖZTÜRKOĞLU
10 EMİRHAN YILMAZ
10 CEM BORA GEMİCİOĞLU
10 DİLARA GÜNGÖR
10 PINARCAN TİMUR
10 PINAR GÜL
10 BARIŞ AVCI
10 ONUR AKDOĞAN

 

NOT: 1. ve 2. Sınıflarda ülke geneli sıralama yapılmaz.