OKUL KAYIT

OKUL KAYIT

KANGURU 2019 SINAVLARI İÇİN AŞAĞIDAKİ YÖNTEMLE KAYDINIZI TAMAMLAYABİLİRSİNİZ.

 

1- Kanguru Matematik 2019 Yarışmasına katılacak öğrencilerinizin listesini aşağıdaki EXCEL Şablonuna ekleyerek kayit@kanguru-tr.com mail adresine iletmelisiniz.

2- Listenizi ilettikten sonra ödemenizle ilgili bir mail gelecektir. Ödemenizi en geç 18 Ocak tarihine kadar aşağıdaki yöntemlerle yapabilirsiniz.

3- Sitemizdeki OKUL KAYIT FORMUNU doldurmalısınız.

KAYIT İŞLEMLERİ YUKARIDAKİ BASAMAKLARDAN OLUŞMAKTADIR. 

- Excel dosyanızı gönderdikten sonra size iletilecek olan onay maili ile birlikte ödemenizi yaparak kaydınızı tamamlayınız. Ödemelerinizi Kredi Kartı ya da Havale/EFT ile yapabilirsiniz. Ödeme bilgileri size iletilecek onay mailinde yer alacaktır. Havale/EFT işlemlerinde açıklama bölümüne mutlaka OKUL ADI yazılmalıdır.

-Mümkünse tüm öğrencilerin listesini tek bir seferde iletin. 

-Ödeme yaptıktan sonra ödemelerin kontrolü Ocak ayında yapılacak ve telefon ile ödemenizin durumu için size ulaşılacaktır. 

-Öğrenci eklemek gerektiğinde eklenecek öğrencilerinizi listenize ekleyerek güncel listenizi tekrar kayit@kanguru-tr.com mail adresine atabilirsiniz.

-Gönderdiğiniz öğrenci listeniz sitemizin Menüsünde açılacak olan OKUL GİRİŞİ bölümüne (Ocak ayı sonunda) yüklenecektir. OKUL GİRİŞİ bölümü açıldığında öğrencilerinizi buradan kontrol edebilirsiniz. 

OKUL KAYIT FORMUNU DOLDURMAYI UNUTMAYINIZ

EXCEL ŞABLONU İNDİR

ONLINE ÖDEME (Okul ödemesi yaparken Ad Soyad bilgisinin yanına Okul adıda yazılmalıdır.)

HAVALE/EFT için HESAP BİLGİLERİ